Sala

Sala Bankietowa „U Wielgołaskich” w miejscowości Ostrowik to niezwykłe miejsce warte Państwa uwagi. Sala „U Wielgołaskich k/Warszawy to połączenie nowoczesności i elegancji. Pomieszczenie zachwyca niepowtarzalnym stylem i wyglądem, a niezwykła atmosfera zachęca do ponownego odwiedzenia i polecenia znajomym.

 

Organizujemy :

  • Przyjęcia weselne
  • Bankiety
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Studniówki
  • Przyjęcia rodzinne
  • Chrzciny
  • Pikniki
  • Grille
  • Catering

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną klimatyzowaną salę weselną, która pomieści aż 350 osób. Przy głównym wejściu znajdują się dwie przeszklone oranżerie, które mogą Państwo zagospodarować według własnego uznania. Dodatkowo sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłaśniający, również do Państwa dyspozycji. Profesjonalna obsługa, wysoka jakość świadczonych usług oraz doświadczenie sprawią, że zrealizujemy i spełnimy Państwa marzenia, a organizowane przyjęcie będzie jednym z  piękniejszych wspomnień w życiu. Doskonała własna, wykwintna kuchnia zaspokoi najbardziej wybredne kubki smakowe.  Na życzenie naszych gości możemy poszerzyć ofertę o usługi dodatkowe takie jak stół wiejski, stół rybny oraz niezwykle urokliwy stół słodki.

Sala Bankietowa „U Wielgołaskich” to niezwykle malowniczy i piękny teren. Przez posesję podążają Państwo aleją, która zwłaszcza w okresie letnim potrafi oczarować. A tuż przy głównym wejściu mogą zrelaksować się Państwo nad stawem lub odpocząć w przestronnej altanie. Z pewnością dostępna zjeżdżalnia i huśtawka zapewni rozrywkę również najmłodszym Gościom.

Na przyjęcia bardziej kameralne proponujemy Państwu salę, która pomieści ok. 70 osób. Posiada ona odrębny parking dla Państwa i Gości.

Dbamy również o bezpieczeństwo naszych Gości dlatego obiekt jest całodobowo monitorowany. Znajduje się on na zamkniętym oraz strzeżonym terenie.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca w tym ważnym dla Was dniu przebiegła pomyślnie, dzięki czemu każde wydarzenie dla Państwa i Państwa Gości będzie szczególne i niezapomniane.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia nas osobiście, z przyjemnością przedstawimy Państwu pełną ofertę i oprowadzimy po obiekcie.

Sala zlokalizowana jest koło Otwocka w okolicach Mińska Mazowieckiego oraz blisko Warszawy i Garwolina

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kontakt do nas!